HAKKIMIZDA

AFRA ENERJİ olarak; Faaliyetlerimizde ESAS OLAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

FİRMAMIZ; 

2014 yılında mühendislik deneyimi ile ELEKTRİK, MÜHENDİSLİK, PROJE, DANIŞMANLIK ve TAAHHÜT işlerinizde hizmet vermektedir.

ELEKTRİK TALEP işlemlerinizi yetkili personellerimizle en kısa sürede sonuçlandırmaktayız.

ELEKTRİK PROJESİ çizimlerinde veya TESİSAT YAPIMINDA ise son yayınlanan İÇ TESİSAT YÖNETMELİĞİNE uygun, insan yaşamını tehlikeye atmayan, arıza oluşturmayacak, uygulanabilir ve mümkün olduğunca düşük maliyetli olmasına özen göstermektedir. 

DÜRÜSTLÜĞÜMÜZDEN ve TECRÜBELERİMİZDEN istifade etmek sizin elinizde...

Bizler; yaptıklarımız işlere eleştirel bir bakış açısı getirebilmeyi, problem çözebilmeyi, kendi yolumuzu çizebilmeyi, sürekli değişen bir çevrede yeni ilişkiler kurabilmeyi, geleceği kavrayabilmeyi hatta yeniden yaratabilmeyi hedef edindik.

Biliyoruz ki başarısızlığın açıklaması yok. Bu çağın koşullarına ayak uydurabilmek için kendi kendine yetebilen, karar verebilen, kararlarının sonucuna katlanabilen bireyler olmayı öğrenmek durumundayız. İnanılmaz hızlı ve öngörülmez değişimle baş edebilmek için empati ve hayal gücümüzü kullanabilmekten, eleştirel ve yaratıcı düşünmekten başka çaremiz yok. Sanayi sonrası toplumun bireyleri etkili ve başarılı olabilmek için despot olmayan, farklılıkları hoş gören, yeniliğe açık, yaratıcı ve özgür bir çevreye ihtiyaç duyuyorlar. İçinde yaşadığımız zaman bizden hayal gücü, yaratıcılık, özgüven, otokontrol, içsel motivasyon, öz disiplin bekliyor.

Esneklik, özerklik, yüksek uyum yeteneği, dinamizm, empati, işbirliği gibi değerler bugünün öncelikli nitelikleri. Hangi işi yaparsak yapalım hem bireyler hem de kurum olarak bunlar olmazsa olmaz özelliklerimizdir.

Hakan PEKUYGUN

Hakan PEKUYGUN

Elektrik Mühendisi

Hakan Pekuygun 

Afra Enerji Kurucusu

Ali selçuk PINAR

Ali selçuk PINAR

Yönetici Asistanı

Ali Selçuk Pınar

Yönetici Asistanı

Hüseyin Coşkun

Hüseyin Coşkun

Stajer

Hüseyin Coşkun

Stajer

MÜŞTERİ YORUMLARI

FİYAT TEKLİFİ ALIN